ART / Lithographs / Litograph in colors 14632173
nr 1463 2173
Carl Johan De Geer
(f. 1938), Sverige
Carl Johan De Geer (b. 1938), Sverige. 'Skända flaggan', 'Ingenting är längre som förut - dubbelbild i rekonstruktion'. Signerad, färglitografi, numbered 158/190. Bladets mått: 63x86 cm, yttermått inklusive ram: 65x91cm,
LITOGRAPH IN COLORS, "Skända flaggan", "Ingenting är längre som förut - dubbelbild i rekonstruktion". Signerad, färglitografi, numrerad 158/190. Bladets mått: 63x86 cm, yttermått inklusive ram: 65x91cm
Carl Johan De Geer, Swedish painter, born 1938.
6000
SEK 5400
Monday April 25 2022
at 19:31:52
4.000 kr
4.200 kr
4.400 kr
5.200 kr
- Thema-auction
Apr 25
Read more about Grafik
Carl Johan De Geer
Read more about Carl Johan De Geer